Vážení členové,
od 12.4.2019 jsou spuštěny do zkušebního provozu nové webové stránky klubu LTC Mladá Boleslav. V případě dotazů nebo podnětů pro zlepšení nových stránek se obraťte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem Pavel Vondráček

Výsledkový servis 32/2019

Ani minulý víkend naši hráči nezaháleli. Turnajů se zúčastnily mladší žákyně sestry Koutovy, které zvítězily v deblu na turnaji kategorie C v Jičíně. Ani Valentina Vachková nepropadla prázdninovému "lenošení" a z turnaje starších žákyň kategorie B si přivezla 30 bodů ze singla a 16 bodů z debla. Z dorostenců dosáhla největšího bodvého zisku Tereza Vajsejtlová, která si z MČR dorostu přivezla 93 body ze singlu a 64 body z debla.Z dospělých odehrál turnaj kategorie C Petr Koukal, který zde obsadil 3. místo v singlu i v deblu. Úspěšným hráčům blahopřejeme a do dalších bojů přejeme hodně sportovního štěstí. 

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí

Výsledkový servis 31/2019

O minulém víkendu se činili hráči ze všech kategorií. I když se z mladšího žactva nikomu nepodařilo obsadit metu nejvyšší, body Veroniky Koutové, Richarda Šelemberka a Valentiny Vachkové jsou ale známkou toho, že naši zástupci jsou schopni v těchto soutěžích o přední příčky bojovat. Ze staršího žactva bodoval pouze Matěj Volf, který na turnaji kategorie C v Jičíně obsadil první místo v singlu i deblu. První místo v singlu získal i dorostenec Petr Maštálka na turnaji ve Frýdlantu v Čechách. V kategorii dospělých si na své konto připsal body za druhé místo v singlu i deblu Petr Koukal a Marek Mázl na tomtéž turnaji získal body za třetí místo v singlu a první místo v deblu. 

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí

 
3.8. Lomnice s

 3.8. Lomnice d 1

Výsledkový servis 30/2019

O uplynulém víkendu bylo jako tradičně nejaktivnější mladší žactvo těsně následováno žactvem staším. Dorostenci a dospělí si tentokrát vybírali čas na odpočinek. Největší bodový zisk si tentokrát na své konto opět připsala mladší žákyně Valentina Vachková, která si z turnaje kategorie B starších žákyň přivezla z Prahy  46 bodů.Všem bodujícím hráčům samozřejmě blahopřejeme a do turnajů ve druhé polovině prázdnin přejeme hodně úspěchů. 

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí

Výsledkový servis 29/2019

Z mladšího žactva se o minulém víkendu podařilo získat pár bodů pouze Vojtovi Vtelenskému, který obsadil 2. místo v deblu na turnaji ve Frýdlantu v Č. Starší žáci, dorostenci a dospělí byli tentokrát aktivnější. Body za umístění si na svá konta připsali tito hráči: Tadeáš Dostál, Aneta Gabrielová, Vojta Hadaščok, Dan Makovička za vynikající 1. místo v singlu na turnaji v Benátkách, Petr Maštálka a Tereza Vajsejtlová. Z dospělých to pak byli Libor Kadlec, Petr Koukal a Marek Mázl. Úspěšným sportovcům k dosaženným výsledkům blahopřejeme a držíme palce do následujících turnajů.

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí 

Výsledkový servis 28/2019

I o minulém víkendu byli naši hráči stále v nastoleném "prázdninovém" režimu. Turnaje se zúčastnil z mladšího žactva pouze Richard Šelemberk, který na domácích kurtech obsadil 3. místo v singlu a 2. místo v deblu. Ze staršího žactva si na své konto připsali body Aneta Gabrielová z turnaje kategorie B, Vojtěch Hadaščok a Matěj Volf z turnajů kategorie C. Matěj Volf vytěžil maximum za 1. místo v singlu a pěkných 10 bodů za 2. místo v deblu.Z dorostenců bodoval pouze Dan Makovička na turnaji ve Dvoře králové, který si odtud přivezl body za pěkné 2. místo v singlu. Petr Maštálka získal další cenné body v kategorii dospělých na turnaji v Lázních Bělohrad. Bodovala také Veronika Šprojcarová, která získala body za 3. místa v singlu i deblu na turnaji v Praze. Nejvýraznějšího úspěchu dosáhla na turnaji katgorie B dospělých v Liberci Tereza Vajsejtlová, která si na své konto připsala body za 3. místa v singlu i deblu. Jediným našim hráčem z kategorie dospělých, který se o tomto víkendu zúčastnil turnaje, byl Marek Mázl, který na turnaji v Mnichově Hradišti obsadil 3. místo v singlu a 2. místo v deblu. K dosaženým výsledkům úspěšným hráčům blahopřejeme a všem našim reprezentantům přejeme hodně sportovního štěstí do dalších utkání.

Mladší žáci

Staší žáci

Dorost

Dospělí

Turnaj ve smíšené čtyřhře.

LTC MB pořádá dne 10.8.2019 pro své rekreační hráče i ostatní zájemce  Turnaj ve smíšené čtyřhře,na tenisových kurtech na Štěpánce.
Prezentace   8.30hod.-9.00hod. Startovné  100Kč za dvojici.
Ceny a občerstvení zajištěno.
Srdečně zveme všechny zájemce!
za LTC Mladá Boleslav
Vladimír Nejedlý

Prázdninové hraní

LTC Mladá Boleslav

      Prázdninové hraní pro nečleny

LTC Mladá Boleslav nabízí nečlenům klubu zvýhodněné předplatné na prázdninové hraní na kurtech LTC v měsíci červenci a srpnu 

Mládež do 18 let, studující do 26 let (potvrzení o studiu, ISIC apod.)  - 400,- kč

Předplatitelé se zavazují řídit hracím řádem klubu a pravidly rezervací kurtů a dbát pokynů správců a činovníků klubu.

Za LTC Mladá Boleslav 

Pavel Vondráček

Výsledkový servis 27/2019

Po posledním červnovém "odpočinkovém" víkendu se zejména naši mladší hráči pustili během minulého víkendu do tenisových soubojů naplno. Z mladšího žactva se turnajů zúčastnilo 7 hráčů, kdy nejvýraznějšího úspěchu dosáhla Valentina Vachková, která si na své konto připsala body z MČR mladšího žactva v Mostě a z turnaje kategorie B staršího žactva v Bohutíně. Také  Filip Váňa si připsal body za 2. místo v singlu i v deblu z turnaje v Mnichově Hradišti. Na stejném turnaji obsadil Vojtěch Vtelenský výborné 1. místo v deblu. Ze staršího žactva si na své konto připsala cenné body i Aneta Gabrielová, která bodovala na turnajích kategorie B v Hradci Králové a v Bohutíně. Na turnajích kategorie B také úspěšně bojoval Dan Makovička, který na své konto připsal body z Karlových Varů a z Prahy. Úspěšným hráčům k dosaženým výsledkům blahopřejeme a všem přejeme hodně sportovního štěstí do dalších utkání. 

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí

Výsledkový servis 26/2019

O posledním červnovém víkendu se turnajů zúčastnilo pouze pár našich hráčů. V kategorii mladšího žactva to byly Kateřina Novotná, která obsadila na turnaji v Českém Brodě 2. místo v deblu a sestry Koutovy na turnaji v Plzni 3. místo v deblu. Všichni ostatní hráči si tentokrát dávali "předprázdninovou pauzu". 

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí