U K O N Č E N Í  P R O V O Z U  A R E Á L U
 
Letošní podzimní provoz tenisového areálu bude ukončen 7.11. Po tomto datu
již v žádném případě nebude možné až do jara příštího roku využívat jakékoliv
zařízení klubu.
Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na shledanou v dubnu 2020.

Výsledkový servis 48/2019


O uplynulém víkendu se hrál v Bezděčíně okresní přebor mladšího žactva. Z našich hráčů se tohoto turnaje zúčastnila pouze děvčata, přičemž nejlepšího výsledku dosáhla Veronika Koutová, která obsadila pěkné 2. místo v singlu a stejného umístění dosáhla společně se svoji sestrou Lucií i v deblu. 

Turnajů se zúčastnili i někteří starší žáci, ale tam bohužel na medailové pozice nedosáhli. Vyjímkou byla Valentina Vachková, která na turnaji třídy B obsadila v deblu se svoji parťačkou pěkné 3. místo. 

Nejaktivnější kategorií byli o tomto víkendu dorostenci. Zúčatnili se turnajů jak dorostenců, tak dospělých. Nejlepšího výsledku dosáhla Tereza Vajsejtlová, která v oblastním halovém přeboru v kategorii dospělých vybojovala v singlu krásné 2. místo.

K dosaženým výsledkům blahopřejeme a do dalších turnajů přejeme mnoho sportovního štěstí.  

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí

Výsledkový servis 47/2019

Do zimní části sezony 2019/2020 vstupují naši hráči opatrně. Turnajů se zúčastnili z kategorie mladších žáků 3 hráči, ze starších žáků pouze 1 hráčka a z dorostu 3 hráči. Všichni tři dorostenci ale odehráli turnaj dospělých. V tomto týdnu byla nejúspěšnější Aneta Gabrielová, která si na turnaji v Mělníku na své konto připsala vítězství jak v singlu, tak v deblu. Druhé místo v singlu obsadila na Oblastním přeboru Stč. kraje dospělých dorostenka Tereza Vajsejtlová Petr Maštálka se svým parťákem zvítězil v deblu na turnaji dospělých ve Vestci. Úspěšným hráčům k dosaženým výsledkům blahopřejeme a do dalších turnajů přejeme všem hodně sportovního štěstí.

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí

Blahopřejeme

Velkolepé jubileum oslavila v tomto měsíci členka našeho klubu paní Jindřiška Štěpničková. Jménem LTC Mladá Boleslav paní Štěpničkové popřál k 90. narozeninám předseda klubu J. Nezavdal vše nejlepší, hlavně co nejvíce zdraví a životní pohody do dalších let!

JŠ

 

 

 

Členská schůze

      Vážení členové tenisového klubu,

vzhledem k blížícímu se konci roku si Vás dovolujeme pozvat na členskou schůzi LTC. Oficiální pozvánka včetně programu schůze se Vám otevře po kliknutí na níže uvedený odkaz. 

Pozvánka

Těšíme se na setkání s Vámi

Mezinárodní úspěch Anety Gabrielové

O uplynulém víkendu si naše nadějná hráčka Aneta Gabrielová "odskočila"  zahrát turnaj do Londýna. 
Na kurtech Totteridge Tennis Club zabojovala a v kategorii 14U v hlavní soutěži za sebou zanechala čtrnáct soupeřek. Tím si rozšířila svoji sbírku pohárů o cennou trofej za 2. místo. 
S pohárem za 2. místo se ale nespokojila a  proto si ještě v kategorii 16U zahrála o cenu útěchy. Zde mezi sedmi soupeřkami nenašla přemožitelku a domů si tedy odvezla plaketu za vítězství. 

K dosaženému výsledku Anetě blahopřejeme a do nadcházející zimní sezony přejeme hodně úspěchů.

Aneta Gabjpg

Celostátní turnaj kategorie B starších žákyň

Ve dnech 21. - 23. září se na tenisových kurtech LTC Mladá Boleslav na Štěpánce uskutečnil celostátní turnaj starších žákyň v kategorii B. Turnaje se zúčastnilo celkem 39 hráček, kde převážná většina z nich absolvovala týden před tímto turnajem turnaj kategorie A v Mostě. Turnaje se účastnily i dvě domácí hráčky: Valentina Vachková a Aneta Gabrielová. A dále hráčky z TK SPORTCENTRUM MB Markéta Hašlová a Veronika Truksová. Turnaj se hrál za příznivého počasí ve třech dnech na velmi kvalitně připravených kurtech. První hrací den byla odehrána dvě kola singlů a předkolo deblů, vše se hrálo na 10 kurtech. Druhý den se šlo až do čtvrtfinále singlů a semifinále deblů a třetí hrací den se na dvou kurtech odehrály velmi kvalitní semifinálové a finálové duely a také finále deblu. Utkání velmi spolehlivě řídil Ing. Jiří Kozderka.

Z hráček LTC Mladá Boleslav nejdále postoupila Valentina Vachková, která prohrála ve více jak tříhodinové bitvě o postup mezi 8 nejlepších proti Alise Oktiabreve až v rozhodujícím třetím setu 4:6…

Přehled výsledků závěrečných kol – dvouhra:

Semifinále:

Charvátová Kateřina (SK HAMR) – Charvátová Nela (Severočeská tenisová)    6:7, 6:3, 6:2

Forejtková Eliška (TK Slavia Plzeň) – Látalová Adéla (SK HAMR)                    1:6, 3:6

Finále:

Látalová Adéla (SK HAMR) – Charvátová Nela (Severočeská tenisová)            6:4, 5:7, 6:4

 

Přehled výsledků závěrečných kol – čtyřhra:

Semifinále:

Forejtková/Kovačková (TK Slavia Plzeň/TK Sparta Praha) – Brožová/Šílová (DTJ-HK/TJ Slovan Moravská Třebová) scr.

Suchá/Jandová (TK Sparta Praha/I.ČLTK Praha) – Willanderová/Oktiabreva Anast. (TCG Karlovy Vary/SK HAMR) 6:4, 4:6, 1:0

Finále:

Suchá/Jandová (TK Sparta Praha/I.ČLTK Praha) – Forejtková/Kovačková (TK Slavia Plzeň/TK Sparta Praha)  4:6, 6:4, 1:0

Zapsal Ing. Jakub Gabriel

V Mladé Boleslavi dne 24.9.2019  

Důležité upozornění

V sobotu, 28.9. do 12:00 jsou z technických důvodů všechny kurty mimo provoz. Hra bude možná pouze odpoledne. Děkujeme za pochopení. 

Výsledkový servis 38/2019

O víkendu se do turnajů nejaktivněji zapojili dorostenci. Nejlepšího výdleku dosáhl Petr Maštálka na turnaji v Neratovicích, kde obsadil 1. místa v singlu i v deblu. Na tom samém turnaji vyhrála debl se svou spoluhráčkou i Zuzana Řezáčová. Nejvyšší bodový zisk má z této kategorie Veronika Šprojcarová, která si z turnaje kategorie B v Praze přivezlan30 bodů. V kategorii mladších žáků získala nejvíce bodů Valentina Vachková za svou hru v Mladé Boleslavi, kde si zahrála v turnaji kategorie B starších žákyň. Ze starších žáků se nejlépe umístil Vojta Hadaščok, který na turnaji v Poděbradech obsadil 2. místo v deblu. Dospělí se tentokrát žádného turnaje nezúčastnili.

maldší žáci

starší žáci

dorost

dospělí