Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav.

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

 

Nábor dětí do tenisové školy  každé pondělí od 18:00 hod.

Soutěž smíšených družstev 2020

Zahájení letošní soutěže smíšených družstev bylo naplánováno na sobotu 2.5. Naplánovaný rozpis jednotlivých utkání najdete zde.
Výkonný výbor StčTS však považuje vzhledem k současné situaci začátek soutěže v plánovaném termínu jako velmi málo pravděpodobný.


Níže jsou uvedeny výňatky z Mimořádné zprávy VV StčTS ke stávající koronavirové situaci

4. pro plánované soutěže družstev 2020 pracuje VV StčTS se čtyřmi variantami:

a) soutěže se odehrají dle rozlosování – málo pravděpodobné
b) pokud se podaří soutěže zahájit poslední květnový nebo první červnový víkend, pokračovalo by se podle rozlosování a první 3 nebo 4 kola by se dohrála v září – tato varianta předpokládá návrat dětí do škol nejpozději k 1. 6. 2020
c) odehrát soutěže v září zkrácenou formou ve skupinách po čtyřech družstvech (každá soutěžní skupina by byla rozdělena na dvě podskupiny po 4 družstvech, plus utkání o umístění – systém poměrně komplikovaný, náročný na organizaci a v podstatě bez možnosti náhradních termínů
d) soutěže družstev 2020 budou zrušeny – připadá do úvahy pouze při zrušení všech soutěží ze strany ČTS

7. jakékoliv další rozhodnutí VV StčTS bude sděleno ve středu 15. dubna 2020 na základě dalších omezení ze strany Vlády ČR, které se očekávají po 11. 4. a pokynů od ČTS. Pro případné potřebné nutné informace používejte telefon 777 922 395 (L. Fiala) a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nám tedy nezbývá nic jiného, než doufat, že letošní soutěž družstev bude odehrána, i když v jiné podobě, než na kterou jsme zvyklí z minulých let. O rozhodnutí VV StčTS Vás samozřejmě budeme příští týden informovat.