Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

 

LTC informuje - nouzový provoz

Provoz areálu za nouzového stavu, dodržujte následující:

1.  V současné době je připraveno ke hře cca 7-8 kurtů.
2.  Zákaz používání společných prostor – šatny, sprchy, veranda, kiosek, vstup pouze na WC!!!
3.  Dezinfekci WC provádí hráči a rekreanti bezprostředně po použití WC, dezinfekční prostředky budou k dispozici u dveří při vstupu na WC. Při vstupu na WC bude viset pokyn, vybízející k provedení dezinfekce.
4.  Počet správců: 4. V omezeném provozu přítomnost 13.30 – 19:00 (Vl.Erben, V.Škába, V.Pecka,J.Brůcha), pan Brůcha jen mimořádně, stávající počet na sezonu 3.
5.  Rezervační systém připraven – na základě tabulek a požadavků bude aktuálně upraven (K. Kozák, F. Butaš) – jakmile bude určen datum spuštění, bude uveden do provozu, rezervace se do odvolání provádí pouze přes správce telefonicky!!!

6.       Trénink závodních hráčů organizuje a řídí M. Špalek – obsazenost kurtů, dodržování zásad dle nařízení vlády, kontrola zaplacených příspěvků, úklid kurtů po tréninku. Mohou se používat 3 dvorce na trénink a 3 dvorce pro rekreační hráče, a to podle pokynů správců. Dopolední hra je povolena pouze pro závodní hráče a to na 2 kurtech po domluvě trenéra se správcem v čase 10-12 hod.

7.       Hrát mohou jen hráči s předplatným, zaplacenými členskými příspěvky a splněnými závazky. Pro veřejnost je areál LTC uzavřen.

8.       Kdo nemá odpracované brigády, po dohodě se správcem je neprodleně odpracuje, čas i práce není problém. Plno členů má toto splněno. Závodní hráči ani rekreanti, kteří nemají opracované brigády, mají na dvorce za účelem hry vstup zakázán!!! Rekreanty kontroluje správce, hráče trenér. Termín pro odpracování brigád je posunut do 20.4.!!!

9.      Na dvorcích hrát pouze dvouhru, při čtyřhře není zajištěn odstup 2 m.

10.    Do 20.4. není povoleno hrát hráčům, kteří si platí tzv. hodinovku a to z titulu ochrany zdraví správců.

  Přítomnost správců v areálu od 18.4. do 24.4.2020 v době 13.30 – 19:00 (dodal Vl. Erben)

SO 18.4   Josef Brůcha  
Ne  19.4  Josef Pecka
Po  20.4  Vladimír Erben
Út  21.4  Václav Škába
St  22.4  Vladimír Erben
Čt  23.4  Václav Škába
Pá  24.4  Josef Pecka

Vzhledem k nouzovému stavu a také k předpovědi počasí na týden od 20.4. se uvažuje oficiální spuštění provozu nejdříve od 27.4. 2020.  Sledujte, prosím, naše webové stránky, kde budete o nastalé situaci informováni.

J. Nezavdal, předseda spolku