Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Liga družstev neregistrovaných hráčů

Ve II. lize se hrálo již 4. kolo a tým LTC A porazil Dolní  Stakory  2:1. R. Pácha prohrál po vyčerpávajícím boji s M.Ondráčkem 3:6,7:5,2:6. T. Kratochvíl s přehledem zvítězil i přes komplikace ve 2. setu nad  M. Jonášem 6:1, 7:5 a vyrovnal  stav utkání  na 1:1. A tak rozhodovala čtyřhra. V domácí dvojici překvapivě nenastoupil vynikající  deblista  K. Kozák ale O. Kriško a P.Hašl. Ti přehráli po úvodním bezproblémovém setu  v těžkém zápase pár  M. Ondráček a M. Jonáš 6:0,3:6,7:5! III. liga měla na pořadu utkání LTC B vs.Luštěnice B. Po divokých výsledcích singlů ,kde J. Bažant prohrál M. Hůlou 0:6,0:6 a na vedlejším kurtu deklasoval  F. Butaš  J. Fejfara 6:0,6:0 opět o výsledku musela rozhodnout  čtyřhra. Domácí tým po poradě nasadil pár J. Nezavdal a F.Butaš proti A. Valltrovi s M. Plecháčem. Oba předvedli velmi dobrý výkon. Hlavně J. Nezavdal  předvedl nechytatelné smeče. Jeho velkou aktivitu zachytila GPS. Za zmínku stojí i první podání soupeře provedené spodem , které zaskočilo F. Butaše. Jeho komentář nelze publikovat… Výsledkem 6:4,6:4 si LTC B zajistil vítězství 2:1. Tým LTC C odložil zápas pro déšť.