Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav.

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

 Jak se stát členem LTC
  Podrobný návod pro nové členy a začínající hráče.
 

Změny v prodeji tenisových raket

Firma MATCHPOINT, se kterou  má náš klub již více než 10 let smluvní vztah, byla po znovuotevření v závěru května nucena přistoupit ke změně prodejních cen závodních raket z důvodu výrazného poklesu kurzu koruny vůči měnám, ve kterých se nakupuje. Týká se pouze závodních raket PURE AERO, PURE DRIVE a PURE STRIKE, od modelů SUPERLITE výše. Katalogové ceny se navýšily o 200,- Kč na každý model v uvedených řadách.Současně se po odeznění první vlny koronavirové krize objevily problémy s kapacitou dodávek závodních raket bez výpletu a dodavatel nabídl rychlejší dodávky raket s výpletem, ale bohužel za vyšší cenu. Dopad do klubových cen představuje cca 120,- Kč. Z výše uvedených důvodů zveřejňujeme nový klubový ceník, podle nějž budou fakturovány nákupy závodních i aktivních rekreačních hráčů.

Vedle testovacího středisko raket BABOLAT, které umožňuje našim členům vyzkoušet různé typy závodních i rekreačních raket, máme k dispozici i úplný sortiment výpletů BABOLAT a umožňujeme našim hráčům vybrat takovou kombinaci rakety a výpletu, která  nejvíce vyhovuje jejich hře. Pro začínající mládež tak toto středisko umožňuje a zlevňuje potřebnou evoluci v jejich vybavení v závislosti na vývoji fyzických parametrů a rozvoji herních dovedností. Zájemci o jakýkoliv produkt se mohou obracet v první řadě na naše klubové trenéry, kteří mají s většinou produktů své osobní zkušenosti a jsou schopni odborně poradit. Používejte výhradně katalog publikovaný na našich stránkách. Případné přímé osobní objednávky zasílejte formou e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo formou SMS na telefonní číslo 602 333 470.

K.Ortcykr