Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav.

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

 Jak se stát členem LTC
  Podrobný návod pro nové členy a začínající hráče.
 

Tenisté zvou na turnaj kategorie A - Optim Tour 2020

Tenisté zvou na špičkový turnaj mužů a žen kategorie A - Optim Tour 2020 na Štěpánce.Ve dnech 21. až 25. srpna se na dvorcích LTC Mladá Boleslav v lesoparku Štěpánka již pošestnácté uskuteční prestižní turnaj BPBP Optim Tour – turnaj kategorie A dospělých. Toho se pravidelně účastní na 130 hráčů ze špičky českého žebříčku, každý rok přijede minimálně 10 hráčů, kteří se objevují i ve světových žebříčcích, výjimkou není ani účast mistrů republiky jak v kategorii mužů, tak i žen, juniorů a juniorek.Ve dnech 21. až 25. srpna se na dvorcích LTC Mladá Boleslav v lesoparku Štěpánka již pošestnácté uskuteční prestižní turnaj BPBP Optim Tour – turnaj kategorie A dospělých. Toho se pravidelně účastní na 130 hráčů ze špičky českého žebříčku, každý rok přijede minimálně 10 hráčů, kteří se objevují i ve světových žebříčcích, výjimkou není ani účast mistrů republiky jak v kategorii mužů, tak i žen, juniorů a juniorek.Letošní ročník je

po delší době velmi silně obsazen a oproti loňskému se bude konat v pátek 21. srpna kvalifikace do hlavní soutěže, z 32 hráčů a hráček postupuje 8.Hlavní soutěž startuje v sobotu 22. srpna v 8:30 zápasy dvouher, v odpoledních hodinách budou na pořadu dne čtyřhry. Sobotní a nedělní program bude vskutku nabitý atraktivními tenisovými zápasy. V pondělí 24. srpna se budou hrát čtvrtfinálové a semifinálové zápasy dvouher a čtyřher, v úterý 25. srpna bude turnaj vrcholit finálovými zápasy dvouhry mužů a žen. Boleslavský oddíl LTC MB bude mezi ženami reprezentovat dlouholetá opora, letos 18ti letá Tereza Vajsejtlová a v kategorii mužů se představí Daniel Makovička a Petr Maštálka. 

Podrobné informace o turnaji naleznete na stránkách ČTS (ženy , muži).