Vážení členové,
od 12.4.2019 jsou spuštěny do zkušebního provozu nové webové stránky klubu LTC Mladá Boleslav. V případě dotazů nebo podnětů pro zlepšení nových stránek se obraťte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem Pavel Vondráček

Oblastní přebory dorostu

Tenistka Tereza Vajsejtlová vyhrála Oblastní přebory dorostu

Od soboty 18.5. do pondělí 20.5.  se konaly Oblastní přebory dorostu Středočeského kraje, dorostenky soutěžily na v Rakovníce, dorostenci na kurtech v Českém Brodě. Mladoboleslavský klub měl v obou kategoriích své zástupce. Nejlépe si vedla 17ti- letá Tereza Vajsejtlová, dlouholetá opora klubu LTC MB. Do turnaje vstupovala jako první nasazená a svou roli favoritky potvrdila v průběhu celého turnaje. Během tří hracích dnů v pěti zápasech neztratila ani set a i v pondělním finále, které se odehrálo téměř celé v dešti dokázala najít recept na soupeřku Kristýnu Fantovou (TK Neridé) a po setech 6:1 a  6:3 se stala přebornicí Středočeského kraje, čímž si zajistila srpnovou účast na Mistrovství ČR dorostenek – Pardubické juniorce.

Druhou nejlépe hrající dorostenkou LTC MB byla Zuzana Řezáčová, která se svou spoluhráčkou Johanou Peškovou (1. Vestecká sportovní) skončila těsně před branami finále a obsadila tak 3. místo v deblu.

V kategorii dorostenců si nejlépe vedl Dan Makovička, v singlu se probojoval do čtvrtfinále a v deblu ještě o stupínek výše, do semifinále a i on tak obsadil 3. místo v deblu.

Všem moc gratulujeme!

Celkové výsledky obou kategorií naleznete zde:

Dorostenky - http://www.cztenis.cz/turnaj/416830/sezona/L19/vysledky

Dorostenci - http://www.cztenis.cz/turnaj/316830/sezona/L19/vysledky

Foto: zleva Tereza Vajsejtlová (vítězka turnaje), Kristýna Fantová (finalistka)

image003