Vážení členové,
od 12.4.2019 jsou spuštěny do zkušebního provozu nové webové stránky klubu LTC Mladá Boleslav. V případě dotazů nebo podnětů pro zlepšení nových stránek se obraťte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem Pavel Vondráček

Příspěvek ZPŠ na sportovní činnost

Členové klubu, kteří mají zdravotní pojištění u ZPŠ, mohou požádat o příspěvek na sportovní činnost v rámci zdravotního programu pojišťovny. Při splnění přesně specifikovaných podmínek pojišťovna proplatí část nákladů, které pojištěnec zaplatil sportovnímu klubu v daném kalendářním roce. 

Vyplněnou a podepsanou žádost, kterou najdete na odkazu níže, odevzdáte v podatelně pojišťovny současně s dokladem o zaplacení (výpisem z účtu, příp. dokladem o platbě v hotovosti) Na zadní stranu žádosti napíšete prohlášení "Potvrzujeme, že jsme od ......................... přijali částku   ....... .  Kč"
S ekonomem klubu si na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. dohodnete termín, kdy se u něho budete moct zastavit v kanceláři Allianz pojišťovny v Kosmonosích pro podpis tohoto prohlášení. 

Tento zdravotní program se vztahuje na pojištěnce do 18 let a od 65 let včetně.


https://www.zpskoda.cz/files/1524/%C5%BE%C3%A1dost%20ZP%202019(1).pdf