Memoriál Fr. Glasera 2018

Memo.jpgVelmi oblíbený memoriál Františka Glasera. Poslední ročníky turnaje "stoletých"  jsou organizovány jako memoriál zesnulého Františka Glasera (94), dlouholetého člena klubu, který byl ještě v 93 letech aktivním hráčem.

LTC hymna rekreačních hráčů

kk.jpgMilí návštěvnici,
pokud jste se na stránkách našeho LTC na Štěpánce proklikali až sem, pak o Vás určitě v časech dobrých i horších platí všechno to, co o členech tohoto klubu. Máte rádi sport, hlavně tenis, humor a dobré lidi. A to se nám líbí!

Retro 2018

                                      
retro.jpgRetro tenisování 2018. Velká sranda na počest Míly Hluchého. V tomto roce oslavil 90. narozeniny. Celý den bylo nádherné počasí a z dob minulých přiletěl i aviatik.

LTC "B" vs Rohatsko 2012

roha.jpgPár fragmentů ze zápasu Středočeské divize v roce 2012  LTC "B" vs. Rohatsko . Za béčko hráli Vl. Erben , V. Krinwald , M. Bonhard , P. Markovič. J. Herda . M. Herda , L. Brůchová . Kl. Vtelenská . E. Kovačíková. Za Rohatsko nastupoval odchovanec  LTC  F. Butaš. Mihnou se tu i P. Houska , M. Špalek , Vl. Nejedlý , Schořovi atd… Áčko LTC hrálo v tomto roce II. ligu. Ukázky jsou ze zápasu V. Krinwald - F. Butaš a z deblů chlapců (V. Krinwald, Vl. Erben) a dívek.