Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Výsledkový servis 5/2020

O víkendu 5. týdne se zapojili do bojů o cenné body do celostátního žebříčku naši reprezentanti z kategorie mladšího i staršího žactva a dorostu. Za mladší  žačky se opět nejlépe dařilo sestrám Koutovým, kdy Veronika na turnaji v Liberci obsadila 2. místo v singlu a se sestrou Lucií  zvítězila  v deblu. Na pomyslných stupních vítězů na tomto turnaji ještě stála Nikola Štajnerová, která se svojí parťačkou obsadila v deblu 3. místo. Ze staršího žactva se Aneta Gabrielová Valentina Vachková zúčastnily turnaje třídy v Mostě, odkud si shodně přivezly po 75 bodech. Také Barbora Michálková nezahálela a na oblastním halovém přeboru dorostenek obsadila výborné 2. místo. Na stejném turnaji se naše dorostenka Tereza Vajsejtlová stala oblastní halovou přebornicí a na své konto si tak připsala rovných 100 bodů..
Našim úspěšným tenistkám k dosaženým výsledkům blahopřejeme a do dalších bojů přejeme hodně sportovního štěstí.