Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Výsledkový servis 13,14/2019

Ze dvou uplynulých víkendů využili naši hráči k reprezentraci oddílu pouze jeden, ten na konci března. Tradičně nejaktivnější byli opět mladší žáci. Nejlepšího výsledku dosáhla Valentina Vachková, která na turnaji starších žákyň v Praze obsadila 3. místo v singlu a 1. místo v deblu. Za zmínku stojí i výkon Kiary Žabkové, která na tomtéž turnaji obsadila 3. místo jak v singlu, tak v deblu. Ze staršího žactva si nejlépe vedl Matěj Volf, který na turnaji v Liberci vybojoval 1. místo v singlu. Medailový výsledek jsme zaznamenali i u Anety Gabrielové, která na turnaji v Praze obsadila 3. místo v singlu a nejvyšší příčku v deblu. Všem úspěšným hráčům blahopřejeme a do zápasů v letní sezoně přejeme hodně sportovního štěstí.