Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Výsledkový servis 16/2019

Uplynulý víkend byl ve znamení okresních přeborů v kategorii dospělých a staršího žactva. Tentokrát se nejsilnější účastí mohou pochlubit dospělí, kdy se přeboru konaného v našem tenisovém areálu zúčastnilo 5 hráčů. Nejúspěšnější z nich byl Libor Kadlec, který v singlu zvítězil a v deblu obsadil se svým parťákem pěkné 2. místo. Medailové pozice jak v singlu, tak v deblu, obsadil i Marek Mázl. Ze staršího žactva se turnaje zúčastnila pouze Aneta Gabrielová, která si na své konto připsala body za 3. místo v singlu a 1. místo v deblu. Nejlepšího výsledku ale na tomto turnaji staršího žactva dosáhla naše mladší žákyně Valentina Vachková, která zítězila jak v singlu, tak v deblu. Úspěšným hráčům blahopřejeme a všem držíme palce do utkání letošní soutěže smíšených družstev, jejíž 1. kolo proběhne již tento víkend.