Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav.

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Nábor dětí do tenisové školy pro ročníky 2013-2016 probíhá každé pondělí od 18:00 na kurtu č. 9. Bližší informace - E. Ortcykrová (728 259 147).

Výsledkový servis 17/2019

Uplynulý víkend byl ve znamení prvního kola letošní soutěže družstev. V této soutěži jsme zastoupeni  dvěma družstvy v každé kategorii, kromě staršího žactva a MINI tenisu, kde máme po jednom družstvu. Náš nástup do soutěže můžeme hodnotit jako velmi úspěšný, neboť za sedmi utkání naše družstva v pěti z nich zvítězila. K dosaženým výsledkům blahopřejeme a do dalšího kola, které se hraje o následujícím víkendu, přejeme hodně sportovního štěstí. V domácím prostředí budou tentokrát hrát družstva dospělých a BABY tenisu (v sobotu) a družstva dorostu, ml. žactva a MINI tenisu (v neděli). Utkání v sobotu i v neděli začínají v 9:00 hod. Tímto bychom Vás chtěli pozvat k povzbuzování našich hráčů, kteří budou ze všech sil bojovat o zisk dalších bodů do celkového hodnocení. 

Mladší žáci     Starší žáci     Dorost     Dospělí

1. kolo dospelí A