Vážení členové,
od 12.4.2019 jsou spuštěny do zkušebního provozu nové webové stránky klubu LTC Mladá Boleslav. V případě dotazů nebo podnětů pro zlepšení nových stránek se obraťte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem Pavel Vondráček

Výsledkový servis 19/2019

 

Uplynulý víkend byl ve znamení 3. kola soutěže družstev. V tomto kole hráči našich družstev udrželi kladnou bilanci v poměru vítězství - porážka. Tentokrát se z vítězství radovala družstva dopělých A, dorostu B, mladšího žactva A i B a áčko BABY tenistů. Nadcházející víkend je v soutěži družstev pauza. 

O svátečních dnech ze začátku tohoto měsíce se také hrály okresní přebory mladšího žactva a dorostu. Mladším žáčkům se tentokrát v Benátkách moc nedařilo. Vyjímkou byla Kiara Žabková, která se zúčastnila přeboru dorostu v Bakově a obsadila se svoji parťačkou Verčou Šprojcarovou 1. místo v deblu. Veronika si připsala na své konto i body za vítězství v singlu. Za zmínku stojí i výsledek Zuzany Řezáčové, která obsadila 2. místo v deblu a 3. místo v singlu. Na tomto turnaji nezůstali pozadu ani naši dorostenci. V singlu patřilo 1. místo Petru Maštálkovi a 3. místo Danu Makovičkovi a Martinu Švejkovi. V deblu našim hráčům patřily všechny tři medailové pozice. K dosaženým úspěchům našim hráčům blahopřejeme a do dalších utkání přejeme mnoho sportovního štěstí.

Mladší žáci

Starší žáci

Dorost

Dospělí

3. O.P. dorost Bakov 3. místo v singlu4. O.P. dorost Bakov 3. místo v singlu5. O.P. dorost Bakov 3. místo v singlu6. O.P. dorost Bakov finalisté dvouhry7. O.P. dorost Bakov finalistky dvouhry1. O.P. dorost Bakov finalisté 4hry2. O.P. dorost Bakov vítězové 4hry