Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice. Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

Výsledkový servis 22/2019

Přestávka v soutěži družstev byla o uplynulém víkendu opět vyplněna turnaji jednotlivců. V kategorii mladšího žactva se z našich hráčů zúčastnily sestry Koutovy, kde Veronika obsadila na turnaji kategorie C v Hradci Králové velmi pěkné 2. místo ve dvouhře. Nezahálela ani Valentina Vachková, která se zúčastnila oblastního přeboru staršího žactva v Neratovicích. Ze starších žáků si dále byli zahrát Vojta Hadaščok, Aneta Gabrielová a Matěj Volf. Z dorostenců nezahálela pouze Tereza Vajsejtlová, která se zúčastnila oblastního přeboru dospělých v Kolíně a připsala si na své konto 100 bodů za vítězství v singlu. Úspěšným hráčkám k dosaženým výsledkům blahopřejeme a všem družstvům přejeme hodně sportovního štěstí do 5. kola soutěže družstev, které se hraje o tomto víkendu.