Vážení členové,
od 12.4.2019 jsou spuštěny do zkušebního provozu nové webové stránky klubu LTC Mladá Boleslav. V případě dotazů nebo podnětů pro zlepšení nových stránek se obraťte na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem Pavel Vondráček

Výsledkový servis 23/2019

Uplynulý víkend byl opět ve znamení soutěže družstev. Tentokrát se hrálo 5. kolo, které ale pro nás nevyšlo moc slavně. Z vítězství se mohlo radovat pouze družstvo staršího žactva, béčko mladšího žactva a áčko babytenistů. Ostatní družstva odešla z "bojiště" s více či méně výraznou porážkou. Následující víkend čeká naše družstva předposlední kolo soutěže. V domácím prostředí tentokrát bude hrát v sobotu A družstvo dospělých, družstvo staršího žactva a B družstvo babytenistů a v neděli B družstva dorostu a mladšího žactva a družstvo minitenistů. Pevně věříme, že výsledky tohoto kola budou pro naše družstva příznivější, než výsledky kola předchozího. Tímto bychom současně chtěli na víkendová utkání pozvat všechny příznivce boleslavského tenisu k povzbuzování domácích hráčů. V sobotu i v neděli jsou začátky utkání v 9.00 hod. 

mladší žáci

starší žáci

dorost

dospělí