U K O N Č E N Í  P R O V O Z U  A R E Á L U
 
Letošní podzimní provoz tenisového areálu bude ukončen 7.11. Po tomto datu
již v žádném případě nebude možné až do jara příštího roku využívat jakékoliv
zařízení klubu.
Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na shledanou v dubnu 2020.

Výsledkový servis 52/2019

I na přelomu roku 2019 / 2020 se někteří naši hráči zapojili do boje o cenné body. Z mladšího žactva to byly sestry Koutovy, ze staršího žactva to byly Valentina Vachková, která zvítězila ve Vestci na turnaji třídy C. Na stejném turnaji obsadila 3. místo i další naše hráčka Aneta Gabrielová, která si k tomuto medailovému umístění ještě přidala vítězství v deblech. Z dorostenců dosáhla výraznějšího bodového zisku pouze Tereza Vajsejtlová, která si z turnaje třídy dospělých přivezla celkem 143 body. 

mladší žáci

starší žáci


dorost

dospělí