Vítáme Vás v tenisovém klubu LTC Mladá Boleslav.

Tenisový klub, založený v roce 1902, najdete v krásném prostředí lesoparku Štěpánka. Areál s 10 venkovními kurty patří k nejhezčím v České republice.Klub sdružuje okolo 300 členů všech věkových kategorií.

 

Nábor dětí do tenisové školy  každé pondělí od 18:00 hod.

Výsledkový servis 52/2019

I na přelomu roku 2019 / 2020 se někteří naši hráči zapojili do boje o cenné body. Z mladšího žactva to byly sestry Koutovy, ze staršího žactva to byly Valentina Vachková, která zvítězila ve Vestci na turnaji třídy C. Na stejném turnaji obsadila 3. místo i další naše hráčka Aneta Gabrielová, která si k tomuto medailovému umístění ještě přidala vítězství v deblech. Z dorostenců dosáhla výraznějšího bodového zisku pouze Tereza Vajsejtlová, která si z turnaje třídy dospělých přivezla celkem 143 body.

mladší žáci     starší žáci     dorost     dospělí